Про проект “Львів Назавжди”

Старовинний і молодий. Ці означення найповніше характеризують Львів – місто, в котрому так тісно переплелись минуле і сьогодення. Побувати у Львові – це обов’язково зустрітись з його високою культурою і мистецтвом, що протягом віків формувались на художніх традиціях Давньої Русі.

Нераз Львів зазнавав спустошень і руйнувань та кожного разу працею і талантом народних майстрів мурувались кам’яні споруди, знову гордо здіймались в небо стрімкі вежі. Відвідати Львів – значить зустрітись з його 750-річною історією, кожна сторінка якої є невід’ємною часткою історії України.

Власне, таким зустрічам з прекрасним присвячено проект “Львів Назавжди”. З його допомогою кожен зможе здійснити віртуальну мандрівку вузенькими вуличками давньоруської та середньовічної частин Львова, а також найцікавішими місцями всієї області, ознайомитись з творіннями відомих і безіменних майстрів минулого.

Проект присвячений Львову, його неповторним кав’ярням та традиціям відпочинку у Львові. Основна наша мета – здивувати та закохати Вас у Львів. Зробити так, щоб після відвідин нашого міста Вам захотілось повернутись сюди знову і знову.

Мета проекту «Львів Назавжди»: культурна і туристична промоція Львова.

Чим займаємось:
1.інформаційна підтримка культурно-мистецьких подій у Львові

2. розробка авторських екскурсій Львовом,
3. створена онлайн енциклопедія Львова — Львівська Вікіпедія про відомі та маловідомі сторінки історії Львова, львівські архітектурні перлини, історії та легенди давнього міста. Сподіваємось, що також цікавою Вам буде інформація про несправедливо забуті перлини Львівщини.
4. створено сайт-каталог “Клуб шанувальників львівських кав’ярень” з рекомендаціями кращих львівських закладів та мандрівкою давніми львівськими кнайпами та рестораціями. Сайт містить каталог та рейтинг кращих закладів Львова. Щоденно публікуються новини від кращих ресторанів Львова, зокрема: анонси культурно-мистецьких подій, акції та спеціальні пропозиції, а також публікуються рецепти від львівських зірок шоу-бізнесу і фірмові рецепти львівських ресторанів; фото-звіти про заходи гастрономічного характеру, які відбуваються у Львові. Відвідувачі сайту мають можливість здійснити віртуальний гастротур давнім Львовом, дізнатись про минуле і сьогодення львівських кнайп.
5. спецпроект “Лембергиня” – про львів’янок і для львів’янок.

6. спецпроект “Львів Задурно” – побачити Львів – і не розоритись. Така мета спецпроекту “Львів Задурно”. Найкращі архітектурні перлини міста, цікаві безкоштовні заходи, найдешевші варіанти проживання, харчування та добирання – все це ЛЬВІВ ЗАДУРНО!


При проекті “Львів Назавжди” створено “Клуб шанувальників львівських кав’ярень” з метою об’єднання справжніх, відданих шанувальників львівських кнайп. В нашому клубі кожен з учасників може поділитись цікавими історіями, пов’язаними з львівськими закладами, дізнатись про цікаві факти з історії давній львівських кнайп, поділитись враженнями від нових та існуючих закладів харчування у Львові, адже, щоб визначити своє враження від закладу, необов’язково в рукавичках обдивлятись всі кутки, достатньо оцінити ставлення персоналу та дизайн закладу, щоб знати, чи захочеться повернутись сюди знову. “Клуб шанувальників львівських кав’ярень” – місце зустрічі однодумців, які вважають фразу “Львів – місто кав’ярень” не просто гарним висловом, а відповідальною справою, від успіху якої залежить гарний настрій мешканців міста та його гостей після відвідин кафе чи ресторану.


Правила проекту
Відвідувач сайту Львів Назавжди має право:
1. шукати і розміщувати інформацію на сайті Львів Назавжди, а також одержувати і передавати інформацію за допомогою цього сайту;
2. коментувати інформацію, розміщену на сайті іншими відвідувачами або адміністратором;
3. оцінювати інформацію, розміщену іншими відвідувачами сайту;
4. звертатися зі скаргами на дії інших відвідувачів у разі порушення ними законодавства України;
Редакція має право:
1. коригувати або видаляти будь-яку інформацію, розміщену відвідувачем на сайті Львів Назавжди, обмежувати доступ до цієї інформації, у випадку, якщо її поширення суперечить українському законодавству;
2. відмовити в праві на розміщення та коментування інформації.;
3. надсилати на електронну адресу, надану відвідувачем інформаційні повідомлення;
4. адміністрація не несе відповідальності за будь-яку шкоду, включаючи втрачені дані, шкоду честі, гідності або діловій репутації викликану використанням сайту,
5. адміністрація залишає за собою право закрити доступ до сайту будь-якому користувачеві, а також не допустити до публікації запропоновану інформацію чи коментарі без пояснення причин.